АКТУАЛЬНО

Отець Адрій Онуферко про зустріч координаторів програми «Жива парафія»

Понеділок, 05 грудня 2016, 16:26
Отець Адрій Онуферко - доктор біблійного богослов'я, професор інституту імені митрополита Андрея Шептицького, виконавчий секретар робочої групи з впровадження Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року гостював у студії «Живого радіо Воскресіння».

Отець Андрій брав участь у загальній зустрічі всіх координаторів програми «Жива парафія» у с. Княжичах біля Києва і розповів радіослухачам, на чому, головним чином, була зосереджена увага представників «Живої парафії».

Запис розмови з о.Андрієм Онуферком можна послухати за посиланням http://reradio.com.ua/podcast/786

Нагадаємо, на зустрічі зібралися єпархіальні координатори Північної Америки та Південної Америки, Центральної та Західної Європи, України та Казахстану. Основною темою зустрічі є «Соціальне служіння УГКЦ: сучасний стан – проблеми і перспективи». Також мова йшла про стан душпастирського служіння в різних єпархіях на основі статистичного опитування. Учасники зробили аналіз практичного втілення напрацювань програми «Жива парафія». Говорили також про напрями євангелізації УГКЦ, стратегічні напрями УГКЦ, розвиток і діяльність патріарших та єпархіальних структур.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Інтерактивний навчальний курс «МАПа» - новий погляд на душпастирство молоді29 березня

В УГКЦ нещодавно розпочався особливий інтерактивний навчальний курс «МАПа» (Молодіжний Апостолят Парафій) для священиків, які прагнуть...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1677
clr:53
cch:-no-
sql:0.1314
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,325,608
m: 2,974,384