АКТУАЛЬНО

Отець Андрій Зелінський провів зустріч з франківськими семінаристами

П'ятниця, 19 квітня 2019, 12:52
17 квітня 2019 року в Івано-Франківській духовній семінарії імені свщмч. Йосафата відбулася конференція капелана отця Андрія Зелінського, ТІ, на тему «Стежками Софії Київської: рефлексії на послання Глави УГКЦ».

Зустріч розпочалася із спільної молитви. Згодом віце-ректор ІФДС прот. Андрій Чорненко подякував від імені Митрополита Володимира Війтишина за візит і готовність ділитися своїм знанням і набутим досвідом.

Спочатку о. Андрій Зелінський пояснив, що його основне завдання – провести зустрічі з якомога більшою кількістю духовенства, монаших чинів і згромаджень, семінарій і навчальних закладів України, адже це саме ті кола й інституції, які мають змогу розвивати і поширювати українську ідентичність.

Отець наголосив, що одним із найважливіших завдань УГКЦ є відродження і пропагування української самобутньої ідентичності.

Особливу увагу доповідач звернув на поняття «Софія Київська» або «Софійність». «Софійність – це ціннісні засади особистісного розвитку»«Звернувшись до історії, можемо побачити, що в час Київської Русі Церква була головним засобом для консолідації (об’єднання) суспільства», –  зазначив о. Андрій.

На завершення кожен присутній міг поставити запитання, яке його цікавило, і отримати вичерпну відповідь.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Биківня – наш біль і заклик до пам’яті», – роздуми владики Богдана Дзюраха над Биківнянськими могилами19 травня

Ця гробова тиша для мене говорить більше щось про нас самих, нині живучих їхніх нащадків. Ця тиша свідчить про смертоносну амнезію наших...

МЕДІА
Prev Next