АКТУАЛЬНО

Отець Андрій Зелінський: «Важливо пам’ятати, що ми теж відповідальні за наших військових»

Вівторок, 15 липня 2014, 11:35
Важко розповісти про враження від зони АТО людям, які перебувають в іншій системі координат… Тут, у столиці, вони живуть звичним життям, стежать за перебігом чемпіонату світу з футболу в той час, як наші хлопці віддають свої життя за нас, за нашу країну...

Про це в інтерв’ю для Департаменту інформації УГКЦ сказав військовий капелан о. Андрій Зелінський, який провів у зоні Антитерористичної операції три тижні – надавав духовну підтримку українським військовослужбовцям.

Отець Андрій встановив при штабі АТО польовий храм Архистратига Михаїла, в якому звершувалася ранкова й вечірня Служба.

Капелан переконаний, що кожному з нас важливо пам’ятати, що ми теж відповідальні за наших військових, адже зла не здолати самотужки.

«Кожен має запитати себе: що можу зробити я? Люди різні... І добро має бути творчим, різноманітним. Це не означає, що всі ми маємо озброїтися й вирушити на передову. Передова має проходити у глибині нашого серця, нашої свідомості – там, де перед нами стоїть запитання про особисту відповідальність за те, що сьогодні відбувається в нашій державі, про особисту відповідальність за мир та злагоду в нашому суспільстві», – вважає капелан о. Андрій Зелінський.

Він переконаний, що усім нам потрібно допомагати нашим військовим. «Тут дуже широке поле для діяльності, зокрема для волонтерських акцій», − зазначив о. Зелінський.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Чому треба молитися насамперед за інших, а потім за себе?06 червня

Сьогодні в нашій бесіді я запрошую всіх вас зробити наступний крок у нашому духовному пошукові справжньої молитви.

МЕДІА
Prev Next