АКТУАЛЬНО

Отці-координатори Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року помолилися в Люрді за мир та спокій на українських землях

Понеділок, 07 грудня 2015, 09:35
6 грудня отці-координатори програми розвитку УГКЦ в єпархіях «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» прибули до Люрда помолилися за мир та спокій на українських землях, за подолання воєнного лихоліття на Донбасі та розвиток Церкви в Україні та світі. Повідомляє прес-служба парафії Пресвятої Тройці УГКЦ у Полтаві.

 Цього року координатори з України та світу збиралися у Фатімі (Португалія) для обговорення подальших кроків у напрямку розвитку УГКЦ та просили заступництва у Пресвятої Богородиці.

 Паломництво розпочалося Божественною Літургією в храмі Успіння Пресвятої Богородиці, яку очолив о. Василь Чудійович, канцлер та координатор у Київській архиєпархії УГКЦ. У своїй недільній проповіді священик закликав прислухатися до голосу Божого та переосмислити по-новому виклики сьогоднішнього часу, перед якими стоїть Церква. "Ми повинні ще раз переосмислити те, ким ми є насправді, - зауважив священик, – і те, до якої місії покликав нас, священиків, сам Господь Бог".

Згодом усі координатори вирушилу в Хресну дорогу, яку очолив о. Олександр Варницький, координатор у Донецькому екзархаті УГКЦ. "Не біймося брати на себе відповідальність, - зауважив священик на завершення Хресної дороги - за будівництво Царства Божого у людських душах".

Департамент інформації УГКЦ

 

 

 

 

ПУБЛІКАЦІЇ

УГКЦ в Естонії та Фінляндії: Церква як серце України08 квітня

Українська Греко-Католицька Церква Матері Божої Троєручиці розташована у стародавній частині Таллінна у середньовічній будівлі....

МЕДІА
Prev Next