АКТУАЛЬНО

Під час благочинного показу фільму «Гіркі жнива» для українських солдат зібрали допомогу

Неділя, 05 березня 2017, 15:41
У суботу, 4 березня, понад 150 глядачів відвідали благочинний показ стрічки «Гіркі жнива» у Мельбурні, організованого Парафіяльною радою Української Греко-Католицької Церкви для підтримки українських солдат.

“З великим успіхом пройшов благочинний показ фільму у Мельбурні, який відвідали понад 150 осіб” – зазначають у Союзі Українських Організацій Австралії (СУОА).

Показ розпочався із вступного слова голови СУОА Стефана Романіва та голови парафіяльної ради УГКЦ Василя Михалика. Після цього юна виконавиця Джоанна Цкуй виступила з піснею “Ти мій герой” (You are my Hero).

Як зазначають у СУОА, під час показу вдалося зібрати понад дві тисячі доларів для програми U-help, яка проводить навчання з надання першої допомоги та аптечки для солдат, а також підтримку та реабілітацію для поранених і тих, хто страждає від посттравматичного стресу.

Показ був організований за ініціативи Парафіяльної ради Української Греко-Католицької Церкви в Австралії та Океанії.

«Гіркі Жнива» – історична епопея і водночас зворушлива історія кохання у розпал Голодомору 1932-1933 років. Створений на основі реальних подій, фільм презентує справжню історію геноциду, вчиненого сталінською рукою. Його наслідком стала мученицька смерть мільйонів українців.

Програма U-HELP заснована у 2014 році за ініціативи СУОА з метою надання гуманітарної та медичної допомоги людям, постраждалим під час оборони України, а також підтримки освітніх та лідерських ініціатив.

Catholicukes.org.au

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Терентій Цапчук: «На Волині Українська Греко-Католицька Церква не є чужою»16 серпня

У 2017 році монахи Чину святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви відзначають 400-ліття реформування....

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1336
clr:53
cch:-no-
sql:0.1023
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,330,864
m: 2,973,888