АКТУАЛЬНО

Підготовка до Різдва Христового спонукає нас задуматися над дарами, які принесемо Ісусові, – єпископи УГКЦ в США

П'ятниця, 30 листопада 2012, 13:37
У цьогорічному посланні з нагоди початку Пилипівки греко-католицькі єпископи США роздумують над дарами, які ми можемо приносити Богові, подібно до трьох мудреців зі Сходу. «Готуючись знову до святкування Різдва, ми задумуємося над дарами. Який дар ми принесемо Ісусові?» – говориться у посланні. На думку владик, «ми також можемо принести золото, ладан і миро». Автори пояснюють, в чому суть цих дарів.
У цьогорічному посланні з нагоди початку Пилипівки греко-католицькі єпископи США роздумують над дарами, які ми можемо приносити Богові, подібно до трьох мудреців зі Сходу. «Готуючись знову до святкування Різдва, ми задумуємося над дарами. Який дар ми принесемо Ісусові?» – говориться у посланні. На думку владик, «ми також можемо принести золото, ладан і миро». Автори пояснюють, в чому суть цих дарів. «Золото приносять ті, хто жертвує на славу Божу й служіння близьким свої багатства й добра. Допомога потребуючим – це золото, – йдеться у посланні. – Ладан жертвують ті, хто прикладає свої таланти та здібності, щоб славити Бога і допомагати своїм близьким. Вони є Богом даними дарами. Належне їх застосування втішає Господа, як запах ладану». На думку єпископів, третій дар – миро – можливо, найкращий дар. «Миро, як і ладан – це пахощі. Але миро – це також гіркота. Вона може добре відображати наші лиха, скорботу й тривогу. Заклопотаність, що обтяжує наш день». Владики переконані: «Цей дар жертвують ті, хто мав невдалий день, хто пережив трагедію, кого несправедливо звинуватили, одинокі та хворі, але хто не зневірився, а довірився Господу, Його оздоровлюючій благодаті». Звернення підписали: Владика Стефан (Сорока), Митрополит УГКЦ в США та Архиєпископ Філадельфійський, Владика Ричард (Семінак), Єпарх Чиказький УГКЦ, Владика Павло (Хомницький), Єпарх Стемфордський УГКЦ, та Владика Іван (Бура), Апостольський адміністратор Пармської єпархії УГКЦ.  

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас: слідами УГКЦ… на Сибір11 жовтня

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас…Про ці населенні пункти далекого Сибіру знаємо хіба що з фільмів та чули із розповідей. І...

МЕДІА
Prev Next