АКТУАЛЬНО

Підкомісія УГКЦ "За тверезість життя" запрошує на прощу до Свято-Успенської Унівської лаври

П'ятниця, 30 березня 2012, 15:30
29 квітня підкомісія УГКЦ "За тверезість життя" запрошує на першу прощу “Дорогою зцілення” до Свято-Успенської Унівської лаври (Львівщина). Паломництво присвячене молитві за утвердження українського народу в чесноті тверезості.
29 квітня підкомісія УГКЦ "За тверезість життя" запрошує на першу прощу “Дорогою зцілення” до Свято-Успенської Унівської лаври (Львівщина). Паломництво присвячене молитві за утвердження українського народу в чесноті тверезості. Організатори запрошують осіб, які хочуть подолати залежність від алкоголю, членів їхніх родин, учасників руху тверезості та всіх небайдужих до вирішення проблеми алкогольної залежності. Програма прощі: виїзд з Тернополя о 8.30, Свята Літургія, духовні науки та живе спілкування, Хресна дорога, Молебень за недужих, уділення відпусту Владикою Венедиктом (Алексійчуком). За додатковою інформацією звертатися за телефоном 098 5529513 (у робочі дні з 10.00 до 17.00).  

Повідомив о. Олег Харишин

ПУБЛІКАЦІЇ

«БОЖЕ СЛОВО І КАТЕХИЗАЦІЯ», – Послання Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року12 грудня

Дорогі родини! «Ваша домівка є першою і найважливішою школою, де ваші діти мають навчитися любити Бога і людей. Якою буде та школа, таким буде й...

МЕДІА
Prev Next