АКТУАЛЬНО

Після тривалого карантину сестри служебниці організували рекреаційну зустріч

Вівторок, 26 травня 2020, 12:24
23 травня 2020 року з ініціативи і організації сестер із соціального центру Згромадження сестер служебниць – с. Вероніки Хитрої, с. Єроніми Вовчак і с. Магдалини Чайківської, а також – з благословення і допомоги с. Мирослави Яхимець, провінційної настоятельки, відбулася рекреаційна зустріч спільнот сестер і дівчат із соціального центру і новіціатського дому Божого провидіння з Жовкви.

Тривалий час карантину під час пандемії мимоволі створив атмосферу напруженості й дискомфорту, тому із запровадженням послаблення вимог карантину сестри організували відпочинок на природі у смт Брюховичі, на території дому Згромадження катехиток св. Анни УГКЦ.

Захід був присвячений також святкуванню дня народження п’ятьох дівчат, мешканок «Дому надії». Традиційні для соціального центру урочистості з врученням торта, вітаннями і гучним многоліттям продовжилися спільною трапезою і креативними іграми. На завершення кожній уродинниці сестри вручили «медалі» за притаманні їм добрі риси і чесноти.

Завершили цей спільний захід подячним Молебнем до Пресвятої Богородиці. «Активно проведений час на природі, можливість особистісного спілкування (т. зв. «Емаус»), сприятлива погода і невимушена атмосфера допомогли відпочити всім духовно і фізично. Боже благословення відчувалося протягом усього часу і якось в особливий спосіб потішило «веселкою довкола сонця» – рідкісне природне явище, яке ми могли спостерігати над Львовом. Слава Богу за все!» – поділилася своїми враженнями учасниця зустрічі с. Єроніма Вовчак, СНДМ.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.ssmi-ua.org


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next