АКТУАЛЬНО

Пізнавати своє покликання вчилися юнаки у літньому духовно-відпочинковому таборі в Яремче

Четвер, 20 червня 2019, 10:47
9-16 червня з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василя Семенюка в місті Яремче на Івано-Франківщині відбувся літній духовно-відпочинковий табір для хлопців «Пізнай своє покликання».

Центральним завданням цього табору було допомогти учасникам у визначенні із власним покликанням у житті. Темою цьогорічного табору стало гасло «Запрошення до спільноти Бога». Координатор вівтарних дружин у Тернопільсько-Зборівській митрополії о. Ігор Драпак та студенти Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого намагалися через катехизації донести до хлопців молитви, розважання та квести, допомогти зрозуміти, ким є Той, хто вибрав нас і покликав до сповнення свого життєвого покликання.

Впродовж тижня хлопці віком від 11 до 16 років, які прибули з різних парафій Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, відкривали для себе суть та значення Святого Письма, особистої та спільної молитви. Попри насичену програму, юнаки побували на горі Маковиці, Хом'як та на водоспаді Гук.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.tze.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 22-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи17 вересня

З 12 по 14 вересня в Українській папській колегії святого Йосафата в Римі відбулася щорічна Зустріч східних католицьких єпископів Європи....

МЕДІА
Prev Next