АКТУАЛЬНО

Пам'ять Блаженнішого Любомира у Патріаршому соборі вшанували відомі українці

Понеділок, 03 червня 2019, 13:23
31 травня з нагоди другої річниці відходу Блаженнішого Любомира Гузара до вічності у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві відбувся вечір пам’яті «Блаженніший наших сердець».

Організаторами заходу виступила спільнота «Покоління Любомира». Як розповіли представники спільноти, 2019 рік - це Рік сім'ї, і саме тому за основу цього вечора пам’яті було взято спілкування Блаженнішого Любомира з матір'ю. Актори з Молодого театру під керівництвом Андрія Білоуса зачитували вибрані листи і всі присутні мали змогу зрозуміти всю побожність, мудрість і любов, в якій зростав Любомир Гузар: «Особливістю вечора стало ділення спогадами Юрія Шухевича - однокласника Любомира Гузара, а також прочитання віршів відомим українським поетом Іваном Малковичем. Музичними голосами вечора були хористи Патріаршого собору Воскресіння Христового та семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ, а чарівні ноти скрипки лунали з рук Марти Лабай».

Також наслідники життя Блаженнішого Любомира зазначають: «Людина живе доти, доки живе пам'ять про неї. Двері крипти відчинені щоденно для нашої з вами молитви та присутності. А окрім пам'яті, Блаженніший Любомир залишив нам неоціненний скарб у вигляді книг, слів та думок. Нехай вони слугують нам дороговказом на непростій життєві стежині».

Пресслужба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next