АКТУАЛЬНО

Пам‘ять Патріарха Йосифа Сліпого вшанували у Тернопільсько-Зборівській єпархії

Четвер, 19 лютого 2009, 10:17
17 лютого, з благословення Преосвященного Владики Василія (Семенюка), Єпарха Тернопільсько-Зборівського, урочистими заходами було вшановано пам’ять Патріарха Йосифа Сліпого.
17 лютого, з благословення Преосвященного Владики Василія (Семенюка), Єпарха Тернопільсько-Зборівського, урочистими заходами було вшановано пам’ять Патріарха Йосифа Сліпого. Цьогорічне вшанування приурочене 117 річниці від дня його народження. У катедральному соборі Тернополя було відслужено Святу Літургію та Молебень, а біля пам’ятника патріарха – панахиду. Відтак з ініціативи Комісії у справах молоді було представлено урочистий вечір пам’яті, організований молодіжними та парафіяльними організаціями Тернополя. У концертній програмі молодь декламувала вірші, виконувала пісні, а також відбувся показ документального фільму "Життя Йосифа Сліпого". Того ж дня, Християнський колегіум імені Йосифа Сліпого відсвяткував своє 5-тиріччя. Урочиста програма розпочалася Святою Літургією в церкві св. свщм. Йосафата (Тернопіль). Синкел у справах мирян отець Андрій Романків від імені владики привітав учнів, вчителів і гостей свята та закликав слідувати прикладу жертовності патріарха Йосифа у своєму житті. Опісля відбулася поїздка в музей-садибу патріарха Йосифа в с. Заздрість, а по святковій трапезі – театральне дійство "Ісповідник віри".

Олег Харишин, прес-секретар

Тернопільсько-Зборівської єпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 24-ту неділю по Зісланні Святого Духа23 листопада

Доступ до зцілення, доступ до священнослужителя, доступ до Святих Таїнств у Церкві є якраз тим моментом, коли Христос торкається, тому має...

МЕДІА
Prev Next