АКТУАЛЬНО

Пам’ять жертв Голодомору вшанували в Утрехті

Середа, 02 грудня 2020, 11:26
29 листопада в нідерландському Утрехті греко-католицька громада вшанувала пам’ять жертв голодоморів. «Навіть одна особа позбавлена поживи – аж надто» – фраза, яку вжив владика Гліб Лончина у слові про Голодомор, ранить у душу та змушує замислитися про те, що сталось дев’яносто років тому.

Звернення владики Гліба зачитав парох о. Микола Буцяк та закликав молитися за душі загиблих у тій страшній події. Зі словом звернення виступила секретар з культурно-гуманітарних питань Посольства України в Нідерландах Юлія Мариновська. Пані Юлія нагадала, що Голодомор був геноцидом українців. Вона наголосила, що нищення нації відбувалося в усіх сферах життя. Усе, що нас об’єднувало як українців. Тому важливо єднатися, берегти історію та пам’ятати тих, хто віддав найцінніше за народ України.

Аудіозапис свідчень тих, хто пережив ті події, викликав сльози на очах присутніх. «Ми пам’ятаємо та молимося, щоб жодну людину не спіткала така страшна доля», – запевнили вірні з Утрехта.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://ugcc.fr

ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: Ісус Христос – Бог чи людина?23 січня

У 36-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над третім членом «Символу віри»: «Він...

МЕДІА
Prev Next