АКТУАЛЬНО

Папа Франциск і Венедикт XVI зробили перше щеплення від Covid-19

Четвер, 14 січня 2021, 12:27
Відповідаючи на запитання журналістів, інформацію підтвердив директор Ватиканського пресцентру Маттео Бруні.

У Ватикані триває кампанія вакцинації проти Covid-19, яка розпочалася вранці 13 січня 2021 р., після прибуття препарату. Першу дозу щеплення отримали як Папа Франциск, так і його попередник Венедикт XVI. Про це повідомив речник Апостольської столиці Маттео Бруні.

«Можу підтвердити, що в рамках програми вакцинації в Державі-Місті Ватикан станом на сьогодні першу дозу щеплення проти COVID-19 введено Папі Францискові та папі-емеритові», – сказав він, відповідаючи на запитання журналістів.

Нагадаємо, що під час інтерв’ю, яке в неділю транслював італійський телеканал «Canale 5», Папа Франциск розповів, що отримає щеплення цього тижня. Також і особистий секретар Венедикта XVI, архиєпископ Ґеорґ Ґенсвайн, заздалегідь підтвердив його намір вакцинуватися.

У згаданому інтерв’ю Папа Франциск визначив щеплення як «етичний вчинок», оскільки йдеться не лише про власне здоров’я та життя, а й про життя ближніх.

Джерело: VaticanNews

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Блаженнішого Святослава до молоді на Квітну неділю 2021 року22 квітня

Вербна неділя, свято Господнього входу в Єрусалим — це той день, коли Церква з винятковою увагою огортає вас своїми думками і молитвами....

МЕДІА
Prev Next