АКТУАЛЬНО

Папа Франциск на приватній аудієнції у Ватикані поблагословив корони для Чернівецької чудотворної ікони Божої Матері

П'ятниця, 21 травня 2021, 17:58
20 травня 2021 року у Ватикані Святіший Отець Папа Франциск поблагословив корони для Чернівецької чудотворної ікони Матері Божої «Надія безнадійних», коронація якої відбудеться у неділю, 30 травня, в Чернівцях.
Папа Франциск благословляє корони для чудотворної ікони "Надія безнадійних" під час приватної аудієнції у Ватикані, фото: Vatican Media Папа Франциск благословляє корони для чудотворної ікони "Надія безнадійних" під час приватної аудієнції у Ватикані, фото: Vatican Media Отець Василь Ілик розповідає Папі Франциску про ікону "Надія безнадійних" та Чернівецьку єпархію УГКЦ, фото: Vatican Media Отець Василь Ілик розповідає Папі Франциску про ікону "Надія безнадійних" та Чернівецьку єпархію УГКЦ, фото: Vatican Media

Глава Католицької Церкви благословив корони для чудотворної ікони «Надія безнадійних» під час приватної аудієнції в Апостольському палаці. Під час зустрічі Святішому Отцю було представлено історію створення і розвитку Чернівецької єпархії УГКЦ.

Як відомо, Папа Франциск має велику набожність до Богородиці і також неодноразово висловлював свою увагу до України і Української Греко-Католицької Церкви. Однак благословення корон для чудотворних ікон на приватній аудієнції – велика рідкість. Зазвичай це стається під час загальних аудієнцій.

Пригадуємо, що у неділю, 30 травня 2021 року, у Чернівцях Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, звершить чин коронації чудотворної ікони «Надія безнадійних» і відслужить Божественну Літургію з нагоди 200-ліття катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці Чернівецької єпархії УГКЦ.

З розкладом богослужінь у день пастирського візиту Патріарха до Чернівців можна ознайомитись тут.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у свято Воздвиження чесного і животворного хреста Господнього28 вересня

Розгорнімо для себе в Господньому хресті книгу Божого об’явлення. Розгорнімо книгу правди про те, якою є повнота досвіду життя людини....

МЕДІА
Prev Next