АКТУАЛЬНО

Папа Франциск призначив Апостольського нунція в Україні

Вівторок, 15 червня 2021, 12:01
Сьогодні, 15 червня 2021 року, у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець Папа Франциск призначив Апостольським нунцієм в Україні високопреосвященного Вісвальдаса Кульбокаса, обраного титулярним архиєпископом Мартани.
Папа Франциск і Вісвальдас Кульбокас у червні 2015, фото: AP Photo/Gregorio Borgi Папа Франциск і Вісвальдас Кульбокас у червні 2015, фото: AP Photo/Gregorio Borgi

Новий Апостольський нунцій в Україні архиєпископ Вісвальдас Кульбокас народився 14 травня 1974 року в Клайпеді (Литва).

19 липня 1998 року був рукоположений у священники та інкардинований до Тельшяйської дієцезії. Отримав науковий ступінь доктора теології та ліценціат з канонічного права.

1 липня 2004 року вступив на дипломатичну службу Святого Престолу та був скерований на роботу до Апостольської нунціатурі в Лівані, відтак у Королівстві Нідерландів, в Російській Федерації, у секції Відносин з державами Державного секретаріату та Кенії.

Архиєпископ Вісвальдас Кульбокас, крім рідної литовської, володіє італійською, французькою, іспанською, англійською та російською мовами.

Департамент інформації УГКЦ
за повідомленням пресслужби Святого Престолу

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в 13-ту неділю після Зіслання Святого Духа20 вересня

Спитаймо себе: коли настане час другого славного приходу нашого Спасителя, коли прийде сам Господар, із чим ми постанемо перед Ним, із якими...

МЕДІА
Prev Next