АКТУАЛЬНО

Папа Франциск призначив Єпарха української греко-католицької єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі

Субота, 08 жовтня 2016, 12:52
У суботу, 8 жовтня 2016 року, у Ватикані повідомлено, що Папа Франциск призначив владику Даниїла (Козлінського Нетто), дотеперішнього Апостольського адміністратора вакантного осідку (sede vacante) української греко-католицької єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина), єпископом цієї єпархії.

Владика Даниїл (Козлінський) народився 18 лютого 1952 року в місцевості Параізо (штат Парана, Бразилія). Спочатку навчався в Малій українській семінарії Святого Йосафата в місті Маллет, потім у римо-католицькій дієцезальній семінарії Святого Йосифа в Понта Гроссі, а згодом – у Василіанській школі в Куритибі. Після філософських і богословських студій у Римі та Бразилії 10 лютого 1980 р. отримав пресвітерське рукоположення. У 2006 році здобув бакалаврат з молодіжного душпастирства та катехитики в Папському Салезіянському університеті в Римі.

У червні 2007 року Папа Венедикт XVI призначив о. Даниїла Козлінського єпископом-помічником української греко-католицької єпархії в Куритибі, Бразилія, де він відповідав за душпастирство в регіоні Уніон-да-Віторія. Коли попереднього Апостольського адміністратора української греко-католицької єпархії в Аргентині Святослава (Шевчука) було обрано Главою УГКЦ, 22 червня 2011 року Святіший Отець призначив владику Даниїла Апостольським адміністратором цього вакантного осідку.

У 2013 році Папа Венедикт XVI призначив його також Апостольським візитатором для українців візантійського обряду, що проживають в Уругваї, Парагваї, Чилі та Венесуелі.

 

uk.radiovaticana.va

ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next