АКТУАЛЬНО

Папа Франциск про Україну: «Бажаю, щоб розвивався конструктивний діалог між інституціями та громадянським суспільством»

Неділя, 26 січня 2014, 12:24
«Огортаю молитвами Україну, зокрема тих, хто втратив своє життя цими днями, та їхні родини. Бажаю, щоб розвивався конструктивний діалог між інституціями та громадянським суспільством, щоб, виключаючи будь-яке застосування насильних дій, у серці кожної людини переважав дух миру та пошук загального добра».

Такі слова сказав Папа Франциск після молитви «Ангел Господній» у неділю, 26 січня 2014 року, промовляючи до десятків тисяч прочан, що зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, між якими були також представники української громади Рима. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Молитовна підтримка українського народу з боку Папи Римського звучить не вперше. Як ми повідомляли, у своєму листі від 10 січня 2014 року на ім’я Предстоятеля УГКЦ Архиєпископ Томас Едвард Галліксон, Апостольський нунцій в Україні зазначив, що, отримавши звістку про ситуацію в Україні, Святіший Отець Франциск через Архиєпископа Пєтро Пароліна, секретаря стану Апостольської Столиці, запевнив український народ у своїй молитовній підтримці.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона07 серпня

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

МЕДІА
Prev Next