АКТУАЛЬНО

Папа Франциск: «Також сьогодні є розп’яті ті, що вмирають з любові»

Субота, 11 квітня 2020, 09:41
Святіший Отець зателефонував у прямий ефір телепередачі на італійському телебаченні, щоб висловити свою солідарність з усіма, хто потерпає від наслідків пандемії.

10 квітня 2020 року голос Папи Франциска несподівано залунав у студії італійського суспільного мовника Rai та в домівках телеглядачів, які дивилися передачу «На Свій образ», що була присвячена Великій п’ятниці. Захоплена зненацька телеведуча Лоренця Б’янкетті не приховувала своїх емоцій, коли наприкінці програми, приймаючи в студії телефонний дзвінок, впізнала голос Святішого Отця, якому подякувала за всі вияви близькості та поставила запитання про те, як він переживає ці дні.

«Сьогодні, в цей момент, роздумую про розп’ятого Господа та про численні історії розп’ятих протягом історії, також і тих сьогоднішніх, розіп’ятих пандемією: лікарів, медсестер і медбратів, черниць, священників, які немов солдати, померли на фронті, віддали життя з любові, витривавши як Марія під хрестами, як своїми, так своєї спільноти, в лікарнях, піклуючись про хворих. Також і сьогодні існують розіп’яті, що вмирають з любові, саме такі думки приходять мені тепер», – мовив Папа, що готувався до відправи Літургії Страстей в базиліці Святого Петра.

Святіший Отець запевнив у своїй близькості з Божим людом, з тими, які найбільше страждають, насамперед з «жертвами цієї пандемії та болями світу», але підкреслив, що його погляд звернений на небо, «до надії, бо надія не розчаровує: вона не забирає біль, але не розчаровує». Він нагадав, що пасхальні події закінчуються воскресінням та миром, однак ідеться про «хепіенд», а про жертву любові, що допомагає перейти тією важкою дорогою, якою Господь пройшов перед нами, «що нас втішає та додає нам сил».

www.vaticannews.va

ПУБЛІКАЦІЇ

Хрест Господній — таїнство спасення27 вересня

Насправді правильна назва свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього є Всемірне Воздвиження Чесного Хреста, тобто всесвітнє. Про це...

МЕДІА
Prev Next