АКТУАЛЬНО

Папа Франциск відвідав польову поліклініку біля площі Святого Петра

П'ятниця, 17 листопада 2017, 14:36
16 листопада 2017 року, пополудні, Папа Франциск несподівано прибув до солідарної польової поліклініки, оснащеної на площі Пія ХІІ, що поблизу ватиканської площі Святого Петра. Мова йде про медичний комплекс, оснащений з нагоди Всесвітнього дня бідних, який відзначатиметься 19 листопада.

Протягом тижня, що триває, в цій імпровізованій поліклініці, оснащеній з ініціативи Папської ради сприяння новій євангелізації за співпраці з медичними закладами й волонтерськими об’єднаннями, бідні та потребуючі можуть здати аналізи, пройти медогляд й отримати безкоштовні медичні консультації в кардіолога, дерматолога, інфекціоніста, гінеколога та андролога.

Першими, хто зустрів Святішого Отця, була група потребуючих, які в черзі очікували на свій візит до лікаря. Папа поспілкувався з ними в невимушеній обстановці, обмінявшись кількома жартами. Далі медсестри-волонтерки з Італійського Червоного Хреста супроводили його під час огляду імпровізованої поліклініки, в рамках якого Єпископ Рима подякував лікарям, які підтримали цю ініціативу.

Крім того, Папа познайомився з волонтерами Конфедерації «Братств Милосердя», які займаються організаційними аспектами діяльності цього польового госпіталю. Як і кожного відвідувача, вони пригостили Святішого Отця гарячим напоєм. Відвідини тривали приблизно півгодини.

uk.radiovaticana.va

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Вознесіння Господнього11 червня

У це свято розпочинається десять днів очікування приходу Святого Духа, силою якого здійснюватиметься проповідь, місія, спасенна дія Бога...

МЕДІА
Prev Next