АКТУАЛЬНО

Папа Франциск зустрівся з католицькими єпископами України

П'ятниця, 20 лютого 2015, 14:58
20 лютого 2015 року Папа Франциск прийняв у Ватикані єпископів візантійського і латинського обрядів з України. Зустріч відбулася в рамках візиту до Ватикану «Аd limina Apostolorum», що у перекладі з латинської мови означає «До апостольських порогів», який триває від 16 до 21 лютого.

Крім зустрічі з Вселенським Архиєреєм, владики упродовж цих днів мали зустрічі у ватиканських відомствах, паломництва до гробу святого апостола Петра у ватиканській базиліці та до папських базилік Рима.

Див. також: Слово Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, з нагоди зустрічі зі Святішим Отцем

Єпископи мали нагоду особисто зустрітися зі Святішим Отцем, потім владики Греко-Католицької та Римо-Католицької Церков мали окрему розмову з Папою, а третім етапом була їхня спільна зустріч із Вселенським Архиєреєм, під час якої після спільної молитви та благословення кожен з ієрархів отримав від Папи Франциска текст його промови італійською мовою. На завершення українські єпископи заспівали Святішому Отцеві «Многая літа!»

Владики УГКЦ вручили Святішому Отцеві альбом про Марійський відпустовий центр у Зарваниці та дерев’яну декоративну тарілку. Від Римо-Католицької Церкви в Україні Папі подарували ікону Ісуса Милосердного, яку виконали львівські іконописці Лев і Андрій Дем'янчуки.

uk.radiovaticana.va

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, у 20-ту неділю по Зісланні Святого Духа26 жовтня

Лука сьогодні описує подію розпачу, плачу, горя з особливою яскравістю. Каже, Христос разом з учнями приходить до міста Наїн і бачить, що з...

МЕДІА
Prev Next