АКТУАЛЬНО

Папа Венедикт XVI: Збереження планети вимагає відповідального стилю життя

Четвер, 10 грудня 2009, 18:13
З нагоди Конференції ООН з питань зміни клімату, яка розпочалась на початку тижня в Копенгагені (Данія), Папа Венедикт XVI закликав всіх людей доброї волі до відповідального ставлення стосовно навколишнього середовища.
З нагоди Конференції ООН з питань зміни клімату, яка розпочалась на початку тижня в Копенгагені (Данія), Папа Венедикт XVI закликав всіх людей доброї волі до відповідального ставлення стосовно навколишнього середовища. Святіший Отець висловив надію, що Копенгаген стане переломним пунктом у протистоянні явищу глобального потепління та сприятиме процесу розвитку солідарного суспільства, яке зважає на найбільш потребуючих та благо прийдешніх поколінь. “Збереження створіння вимагає поміркованого та відповідального стилю життя”. Для того, щоб забезпечити повний успіх Копенгагського самміту, – сказав Святіший Отець, – “заохочую всіх людей доброї волі шанувати закони, вписані Богом у природу, та наново відкрити моральний вимір людського життя» В конференції з питань змін клімату (7-18 грудня) бере участь делегація Ватикану під головуванням Целестіно Міліоре, постійного представника Святішого Отця при ООН.

Інформаційна служба

Бюро УГКЦ із питань екології

ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик Блаженнішого святослава до синів і дочок УГКЦ до молитви за білоруський народ 14 серпня

Виявом нашої солідарності з білоруським народом нехай стане щира і сердечна молитва, яку долучимо до тих, що творимо щоденно о 21:00 за мир та...

МЕДІА
Prev Next