АКТУАЛЬНО

Парафія в Євпаторії відзначила десятилітній ювілей

Середа, 21 жовтня 2015, 19:39
У неділю, 18 жовтня 2015 року, владика Михайло (Бубній), Екзарх Одеського та Адміністратор Кримського екзархатів УГКЦ, із пастирським візитом прибув на парафію Покрови Пресвятої Богородиці м. Євпаторія, з нагоди святкування десятиліття парафії.

На подвір’ї храму архиєрея зустріла численна євпаторійська громада вірних та гості, що прибули на святкування з різних куточків Кримського екзархату, а саме з м. Сімферополя, м. Севастополя, м. Ялти, з м. Керчі та найближчих околиць м. Євпаторії. Запашним короваєм і сердечними побажаннями вітали владику маленькі діти та парох о. Богдан Костецький.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив владика Михайло у співслужінні з Єпископом-помічником Одесько-Сімферопольської дієцезії  РКЦ в Україні владикою Яцеком та духовенством двох обрядів.

У своїй проповіді Адміністратор Кримський подякував Господу Богу за ласку «молитися разом зі громадою вірних у їхній 10-літній ювілей від заснування». Хочемо також пригадати, що владика Михайло вже вдруге відвідує парафії Кримського екзархату.

Відтак екзарх наголосив, що «образ Покрови Пресвятої Богородиці, яким вона покрила всіх людей у Влахернському храмі  — це образ її заступництва за нас у сьогоднішні нелегкі та неспокійні часи для нашої України». Далі проповідник зазначив, що Пресвята Богородиця – це наша мати-заступниця, «посередниця до Творця незамінна», ніхто не може так випросити для нас потрібні ласки як Марія – Мати Господа нашого.

На завершення проповіді владика Михайло заохотив усіх вірних молитися до Пресвятої Богородиці, щоб вона вимолила у Господа «потрібних ласк та щоб наша молитва була вислухана і почута».

Після завершення богослужіння владика Михайло привітав о. Богдана Костецького та вірних з храмовим святом і 10-літнім ювілеєм від заснування парафії та подякував усі парафіянам «за стійкість у вірі» та «любов до своєї Церкви», що попри всі бурхливі події «ви вистояли і зберегли ту любов до свого обряду».

Відтак були зачитані та вручені грамоти від Бажанішого Святослава, Отця і Глави УКГЦ та від Адміністратора Кримського Михайла (Бубнія). Опісля відбувся чин освячення води та окроплення нею всіх присутніх. На закінчення свята владика уділив своє архиєрейське благословення та подарував усім пам’ятні образочки.

Продовжилися урочистості спільною конференцією, під час якої було переглянуто фотоматеріали з історії заснування та розвитку парафії. Після цього владика Михайло та вірні привітали о. Богдана з його днем народження, що наближається. По завершенні всіх присутніх було запрошено на святковий обід.

Прес-служба Одеського екзархату

ПУБЛІКАЦІЇ

Де можна зустріти Бога? (про те, що Церква – це не лише стіни храму)28 листопада

У 29-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ запропонував подивитися на Христову Церкву як на...

МЕДІА
Prev Next