АКТУАЛЬНО

Парафіяльні волонтери осередків соціального служіння Львівської архиєпархії вчилися писати соціальні проєкти

Понеділок, 03 червня 2019, 13:07
У Реколекційно-відпочинковому центрі «Світлиця» (Львів-Брюховичі) 25 травня 2019 року відбулася зустріч-тренінг представників осередків соціального служіння з одинадцяти парафій Львівської архиєпархії УГКЦ.

Навчання організував Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» у співпраці з тренерами Львівської освітньої фундації – Наталею Шалатою та Анастасією Дишкант.

Зустріч розпочалася з молебню до Пресвятої Богородиці. Директор БФ «Карітас-Львів УГКЦ» о. Андрій Сенейко у вступному слові побажав учасникам плідної роботи, втілення ідей і мрій у реальні соціальні проекти. Разом із мирянами у тренінгу брали участь і небайдужі до соціального служіння священнослужителі – о. Василь Тузяк, о. Михайло Сукмановський, о. Богдан Карпляк, о. Ярослав Максимців.

Під час тренінгу учасники проаналізували ситуацію у своїх громадах у форматі «світового кафе»: наявність ресурсів (мапа ресурсів, чого бракує), актуальні проблеми у громадах (конкретні факти) і конкретні дії, які вже можна чинити сьогодні.

Команди висловлювали думки щодо того, що найбільш необхідно для соціального служіння, і вчились втілювати ці ідеї у конкретні проекти.

Зустріч проходила в рамках всеукраїнського проекту «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громад на місцевому рівні». Цей проект у Львівській архиєпархії УГКЦ вже другий рік поспіль реалізовує БФ «Карітас-Львів УГКЦ».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.lviv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, у 20-ту неділю по Зісланні Святого Духа26 жовтня

Лука сьогодні описує подію розпачу, плачу, горя з особливою яскравістю. Каже, Христос разом з учнями приходить до міста Наїн і бачить, що з...

МЕДІА
Prev Next