АКТУАЛЬНО

Парафіяльне соціальне служіння в Одесі: від загального стану до постановки конкретних цілей

П'ятниця, 23 лютого 2018, 10:22
18 лютого 2018 року в парафії Вознесіння Господнього в Одесі відбулася перша зустріч зі священнослужителями та вірними в рамках програми «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі в житті громад на місцевому рівні».

Зустріч провів о. Петро Маковецький – він, як і відповідальний за соціальне служіння на цих теренах о. Василь Колодчин, входить до команди з активізації соціального служіння в Одеському екзархаті УГКЦ.

Отець Петро представив загальний стан соціальної активності на рівні парафіяльних громад в Одеському екзархаті. Після цього присутні переглянули відео з словом Блаженнішого Святослава про соціальне служіння. Кожен мав змогу поділитися своїми думками та ідеями з приводу почутого.

Підводячи підсумки зустрічі, настоятель храму митрофорний протоієрей Роман Мірчук та о. диякон Віталій Бурчин розповіли про різні соціальні ініціативи, які втілюються в життя у їхній громаді. Зокрема, від жовтня 2017 року при храмі Вознесіння Господнього діє благодійна кухня, куди щосуботи приходять на обід близько 50 осіб. Також – від дня Святого Миколая – члени парафіяльної громади відвідують місцевий дім пристарілих.

Завершилася зустріч поставленням конкретної мети – створити карту соціальних потреб парафії.

Повідомив о. Петро Маковецький

ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next