АКТУАЛЬНО

Пасічники України провели онлайн-прощу до Зарваниці

Вівторок, 29 вересня 2020, 10:03
27 вересня, на свято Воздвиження чесного й животворного Хреста, у Марійському духовному центрі відбулася проща пасічників. Вже третій рік поспіль бджолярі з різних областей України збираються в Зарваниці та беруть участь у паломництві, яке організовує громадське об`єднання «Спілка пасічників Тернопільщини» спільно з Комісією у справах мирян Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Через карантинні заходи цього року до відпустового місця прибуло обмежена кількість учасників, але завдяки трансляції наживо охочі змогли приєднатися до спільної молитви.

У малій базиліці Зарваницької Матері Божої відбулася Архиєрейська Свята Літургія, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк у співслужінні з адміністратором малої базиліки о. м. Дмитром Квичем і адміністратором МДЦ «Зарваниця» о. Ігорем Засійбідою. Під час Богослужіння владика Теодор рукоположив нового ієрея - випускника Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого диякона Івана Панаса.

По завершенні молитви архиєрей привітав усіх учасників паломництва, благословив на подальшу плідну працю. Також владика сердечними словами привітав нововисвяченого ієрею, висловив подяку його батькам і родині.

zarvanytsya.org


ПУБЛІКАЦІЇ

Що означає вірити?24 жовтня

У 24-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ розпочав новий цикл катехиз на тему віри. У першій...

МЕДІА
Prev Next