АКТУАЛЬНО

Патріарх Коптської Православної Церкви подякував УГКЦ за духовну підтримку

Четвер, 10 листопада 2016, 14:18
Дякую вам за те, що думками та молитвою підтримали Коптську Православну Церкву протягом щорічного Синоду Єпископів УГКЦ. Я молюся про закінчення воєн і конфліктів у всьому світі. Однак досягнення миру залежить від визнання того, що ми є однією людською родиною в Бозі.

Пише Глава Коптської Православної Церкви Єгипту Його Святість Тевадрос (Теодор) ІІ, Папа Олександрії та Патріарх столиці святого Марка, у листі-подяці до Глави та Отця УГКЦ Блаженнішого Святослава.

На думку Патріарха, досягнення миру у світі починається з досягнення миру з Богом через особисте життя згідно з Його волею. Тільки тоді, на його думку, приходить внутрішній мир із самим собою і зовнішнім світом та всіма  Божими створіннями.

«Запевняю вас у своїх молитвах за ваш мир. Бо мир – це Божий дар, який досягається людьми, тож, можливо, ви, як і раніше, продовжите бути миротворцями: "Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться"», - пише Патріарх Коптської Православної Церкви до Глави УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року17 вересня

Від 2 до 11 вересня 2018 року Божого в м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало...

МЕДІА
Prev Next