АКТУАЛЬНО

Патріарша катехитична комісія та Відділ морського апостоляту УГКЦ отримали нових керівників

Понеділок, 17 вересня 2018, 21:18
Блаженніший Святослав та Синод Єпископів УГКЦ висловили вдячність владиці Петрові (Стасюку), Правлячому єпископу єпархії для українців-католиків в Австралії, Новій Зеландії та Океанії, за плідне та ревне служіння для нашої Церкви на посадах голови Патріаршої катехитичної комісії та голови Відділу морського апостоляту.

«Особисто та від імені Синоду хочу скласти вам у цьому листі щиру вдячність за багаторічну працю як голови Патріаршої катехитичної комісії, яким вас призначив мій славний попередник Блаженніший Любомир Гузар, і згодом як голови Відділу морського апостоляту», — наголошує Предстоятель УГКЦ.

Читайте також: Владика Петро (Стасюк): «Катехизація є необхідною, бо вона нагадує нам, які найважливіші точки віри нас усіх єднають»

А згодом додає: «Тішуся, що під вашим керівництвом Патріарша комісія і Відділ морського апостоляту здійснили чимало успішних проектів, з яких скористають вірні нашої Церкви в усьому світі. Прошу вас: діліться зі своїми наступниками тим колосальним досвідом, який ви здобули, очолюючи вищезгадані структури Патріаршої курії».

Оскільки владика Петро подав зречення з урядів голови Патріаршої катехитичної комісії та голови Відділу морського апостоляту, то на його місце терміном на три роки призначили навообраних наступників. Відтепер владика Давид (Мотюк), Єпископ Едмонтонський, виконуватиме обов’язки голови Патріаршої катехитичної комісії, а владика Павло (Хомницький), Єпископ Стемфордський, — голови Відділу морського апостоляту УГКЦ.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next