АКТУАЛЬНО

Патріарша комісія у справах молоді провела навчання щодо комунікаційної стратегії молодіжного апостоляту в УГКЦ

Понеділок, 03 червня 2019, 12:52
Днями у Львові, у Патріаршому домі, відбувся тренінг “Етапи формування і втілення комунікаційної стратегії молодіжного апостоляту в УГКЦ”, в рамках якого учасники формували бачення і здобували практичні навички в роботі у ЗМІ (соціальні мережі, сайти, блоги, анонси, публікації).

Організатор заходу — Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ.

“Учасників цікавить, як за допомогою соціальних мереж, інформаційних інструментів, можна поширювати добрі звістки та Боже Слово. Ми розглядатимемо контент (зокрема відео) і його типи. Звернемо увагу також на медіаплан, адже в роботі з медіа важливими є частота, якість і повторюваність”, — наголосив спікер події Андрій Шестак, викладач УКУ. Крім того, під час події священники обговорювали, як краще вести свої сторінки в соцмережах.

За словами організаторів, ці навички допоможуть краще працювати на благо молодіжної комісії. “Саме такий вигляд мають тепер зустрічі голів єпархіальних комісій. Ми вирішили поєднати корисне з корисним, тобто окрім обговорень поточних справ і проектів, ми проводимо навчальну частину. Наприклад, цього разу ми обговорюємо тему щодо комунікації. Адже ми часто робимо чимало добрих і якісних заходів, тому повинні вміти про них правильно розповідати в сучасному інформаційному суспільстві”, — зазначає о. Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next