АКТУАЛЬНО

Патріарший економ та заступниця міністра охорони здоров’я України обговорили важливість подальшої співпраці у боротьбі із Covid-19

Вівторок, 10 листопада 2020, 13:52
Українська Греко-Католицька Церква спільно із Міністерством охорони здоров’я України продовжують шукати нових способів подолання коронавірусної загрози. У цьому контексті відбулася зустріч о. Любомира Яворського, патріаршого економа і очільника Антикризового центру УГКЦ, із п. Іриною Микичак, заступницею міністра охорони здоров’я України.
Фото із Facebook-акаунта Ірини Микичак Фото із Facebook-акаунта Ірини Микичак

На зустрічі було обговорено важливість продовження співпраці Міністерства охорони здоров'я України та Української Греко-Католицької Церкви, спрямованої на пошук нових засобів для боротьби із коронавірусною загрозою.

Про це повідомила п. Ірина Микичак у фейсбуку.

Такі зустрічі особливо надихають і підтримують. Ми обговорили з отцем Любомиром Яворським дуже важливі речі спільної...

Опубліковано Iryna Mykychak Субота, 7 листопада 2020 р.

 

«Особливо важливою є співпраця у вихованні відповідальності вірян щодо дотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України», – наголосила пані Ірина.

Під час бесіди сторони порушили актуальні питання зневіри, страху та виснаження медиків, зазначивши, що сьогодні медичні працівники вкрай потребують особливої моральної підтримки з боку суспільства.

Патріарший економ передав заступниці міністра запевнення Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, у тому, що Церква є поруч із Міністерством охорони здоров’я і продовжує, зокрема у цей тривожний час, служити людям, рішуче виконуючи свою місію – бути поруч із кожним хворим і вмираючим, підтримувати кожного лікаря і кожну медсестру, допомагати тим, хто докладає зусиль для подолання смертоносної пандемії.

Сторони узгодили подальші кроки співпраці, спрямованої на боротьбу із пандемією, зокрема через запобігання паніки та через опіку хворих людей медичними капеланами. Було також обговорено можливості організації теплого харчування, забезпечення місць перепочинку для медпрацівників і використання релігійного простору для потреб медиків.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: Ісус Христос – Бог чи людина?23 січня

У 36-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над третім членом «Символу віри»: «Він...

МЕДІА
Prev Next