АКТУАЛЬНО

Патріарший хор завітав до Першої дитячої лікарні м. Києва

Четвер, 31 січня 2013, 11:42
30 січня цього року до Першої дитячої лікарні м. Києва, що на вул. Богатирській, до хірургічного та ортопедичного відділень, на запрошення капелана цієї лікарні, о. Віталія Воєци, завітав хор Патріаршого собору Воскресіння Христового міста Києва (під проводом керівника Тетяни Стефанишин) з новою програмою концерту колядок.
30 січня цього року до Першої дитячої лікарні м. Києва, що на вул. Богатирській, до хірургічного та ортопедичного відділень, на запрошення капелана цієї лікарні, о. Віталія Воєци, завітав хор Патріаршого собору Воскресіння Христового міста Києва (під проводом керівника Тетяни Стефанишин) з новою програмою концерту колядок. «Уже ввійшло в добру традицію в нашій лікарні вітати хор з Патріаршого собору Воскресіння Христового міста Києва, - зазначає отець Віталій. - Нам надзвичайно приємно, що третій рік поспіль у лікарняних стінах лунала коляда і, як завжди, у чудовому виконанні. З великою радістю можу зазначити, що цього року медичні працівники вже самі хотіли, щоб наші хористи відвідали нас. До речі, були лікарі та пацієнти із сусідніх відділень». «Як і щороку, ми йдемо до цієї лікарні з великою радістю, очікуючи на зустріч вже із знайомими та новими людьми, - ділиться спогадами п. Тетяна. - Для нас є велика радість, коли Боже зерно, яке сіється через наш спів, потрапляє саме в цьому місці у зболілі через хворобу серця дітей та їхніх батьків!» Після виступу кожен маленький слухач отримав на завершення Різдвяного часу солодкі подарунки, котрі надав БФ «Карітас-Київ»  (в особі директора о. Романа Сиротича), молитовнички та образочки стараннями о. Олексій Геника, сотрудника парафії Святого Миколая, що на Аскольдовій могилі в Києві, та за підтримки Комісії охорони здоров’я Київської архиєпархії. Тих, хто не зміг приєднатися до коляди через незадовільний стан здоров’я, отець Віталій відвідав у палатах з теплим словом та подарунками. Ще довго після виступу коридорами та в палатах можна було почули дзвінки дитячі голоси, котрі повторювали: «Христос родився, Бог воплотився…»

Повідомив Олександр Гоменюк

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року17 вересня

Від 2 до 11 вересня 2018 року Божого в м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало...

МЕДІА
Prev Next