АКТУАЛЬНО

«Павло їхав ловити християн, а Христос зловив його», - владика Василь (Семенюк)

Четвер, 14 липня 2016, 10:28
Храмовий празник Верховних апостолів Петра і Павла цього року зібрав у катедральному соборі Бучацької єпархії велику кількість мирян і духовенства. Архиєрейську Святу Літургію очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк) у співслужінні з Єпархом Бучацьким владикою Дмитром (Григораком) та священиками єпархії.

Митрополит Василь, пояснюючи Слово Боже, наголосив на головних чеснотах, які мали апостоли Петро і Павло. «Ці апостоли просвітили весь світ, бо своїм прикладом ревності горіли любов’ю до Христа і до людських душ. Їхнє життя чудово висвітлює силу Божої ласки, яка діяла в них. Ця Господня ласка так само діє в житті кожного з нас. Бог любить нас, і малих, і великих. Він Сина свого дав із любові до мене і до тебе, брате і сестро!» - підсумував архиєрей.

На свято завітали представники місцевої та районної влади, а також голова Тернопільської ОДА п. Степан Барна. Очільник області нагородив подячною грамотою отців-капеланів Бучацької єпархії, які активно поширюють Слово Боже в зоні проведення АТО, а також парафіян храму Верховних апостолів Петра і Павла за те, що своєю жертовною працею підтримували наших воїнів.

Після Літургії відбулося Велике водосвяття, благословення мощами святих апостолів Петра і Павла та пригощання солодощами гостей храмового свята.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас: слідами УГКЦ… на Сибір11 жовтня

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас…Про ці населенні пункти далекого Сибіру знаємо хіба що з фільмів та чули із розповідей. І...

МЕДІА
Prev Next