АКТУАЛЬНО

Переселенці з Донецька і Луганська відсвяткували «Прощання з колядою» в Брюховичах

Четвер, 13 лютого 2020, 15:03
9 лютого 2020 року спільнота родин-переселенців УГКЦ з Донецька і Луганська під проводом с. Єроніми Вовчак, СНДМ, зібралися у монастирі Cвятого Йосифа отців василіан у Брюховичах, щоб відсвяткувати «Прощання з колядою».

Зустріч розпочалася Божественною Літургією в семінарійному храмі Собору Пресвятої Богородиці, продовжилася спільною трапезою, по завершенні якої всі разом різдвяним вертепом і колядками прославляли Бога, радіючи народженню Господа нашого Ісуса Христа.

Зустріч родин-переселенців на «Розколяду» вже стала традицією. Кожного року спільнота готується до цього заходу заздалегідь: розучують вертепне дійство, шиють костюми, підбирають коляди, шукають місце проведення. Всі ставляться до підготовки відповідально і з натхненням. «Разом ми можемо прославляти Бога і маємо нагоду ще раз зустрітися і побути в колі близьких людей», - кажуть учасники дійства.

«Діти колядували і віншували з великим задоволенням, радістю і дуже тішилися вдячними оплесками, похвалі та подарунками, які добродії з Канади передали їм через с. Єроніму.

Сестри Єроніма та Магдалина з дівчатами з «Дому надії» підготували і виконали нові колядки і цікаві віншування. А бр. Еммануїл, ЧСВВ, який теж є родом з Донецька, зіграв на синтезаторі вірменські колядки. Цього року це свято було по особливому теплим і родинним.

Наша спільнота від щирого серця дякує сестрам служебницям і всім причетним до його організації і проведення. Сердечно дякуємо о. Пантелеймону Трофімову, настоятелю монастиря і ректору Василіанського інституту у Брюховичах, який теж – уродженець Донецька, та братам василіанам за гостинний прийом, за молитви та щирі і відкриті серця! Нехай всемилостивий Господь обдаровує Вас всіма Своїми ласками на многая і благая літа!» - від імені родин-переселенців поділилася враженнями від свята і висловила побажання учасниця розколяди Зіта Воробйова (Донецьк-Запоріжжя).

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.ssmi-ua.org


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в шосту неділю після Зіслання Святого Духа під час прощі до Крилоса02 серпня

Христова Церква від початку проповіді Христового Євангелія і аж досі проповідує Бога, який прощає, який є любов’ю, який оздоровляє людину. Й...

МЕДІА
Prev Next