АКТУАЛЬНО

Перша Сповідь та урочисте Святе Причастя в парафії УГКЦ на Вінниччині

Вівторок, 26 червня 2018, 12:16
24 червня 2018 року відбулася Перша Сповідь та урочисте Святе Причастя дітей у парафії Святого Миколая Чудотворця в с. Щітки, що на Вінниччині.

Як повідомляють у парафії, щоб належно підготуватися до цього дійства, протягом року 12 дітей відвідували катехитичні заняття. До цього дня їх готувала парафіяльний катехит п. Світлана.

Напередодні двоє дівчат були охрещені та разом з усіма приступили до Першого у житті Таїнства Євхаристії. Щоб діти запам’ятали цю важливу подію, парафіяни прикрасили свічки, прибрали храм, що надало святу більшої урочистості.

Після Божественної Літургії о. Микола Дуркалець, парорх парафії, від імені громади привітав і подарував дітям пам’ятки Першої Сповіді й урочистого Причастя, а також молитовники та вервиці.

Прес-служба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Мама Наталія Дубчак: «Я віддала свого сина за незалежність України і зробила б це знову». Дню матері присвячується11 травня

У лютому цього року минуло чотири роки, як у Дебальцевому під час наступу російських військ був убитий син пані Наталії Дубчак. Його звали...

МЕДІА
Prev Next