АКТУАЛЬНО

Перший в Україні церковний медичний заклад відзначив п`яту річницю

Вівторок, 18 вересня 2018, 11:53
17 вересня 2018 року перший в Україні церковний медичний заклад - Лікувально-діагностичний центр Святого Луки Івано-Франківської архиєпархії відсвяткував свою 5-ту річницю з часу заснування.

Протягом цього короткого часу центр Святого Луки вже зарекомендував себе як місце, де кожна людина, незалежно від соціального статусу, релігійного визнання тощо може відчути щиру приязнь і разом з тим отримати високопрофесійну та кваліфіковану медичну допомогу.

Наслідуючи Христа, Церква від початку свого існування усвідомлювала найголовніші поставлені перед нею завдання - проповідь Євангелія, служіння Літургії та звершення діл милосердя. Саме прагнення послужити ближнім було в основі ідеї відкриття першого в Україні церковного медичного закладу. А вже незабаром на Прикарпатті постане повноцінна клініка Святого Луки. У новому приміщенні передбачені лабораторія крові, магнітно-резонансна томографія; комп’ютерна томографія; флюорографія; кабінети лікарів-консультантів різних напрямків, дві операційні кімнати та двадцять п’ять палат для післяопераційного та стаціонарного обслуговування.

З нагоди свого свята у ЛДЦСЛ спеціалісти проводили безкоштовні прийоми, а також надавали послуги лабораторних досліджень протягом усього дня, розділяючи радість святкування з ближніми.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Вести, слухаючи Бога і ближніх: Інтерв‘ю з владикою Борисом Ґудзяком18 лютого

18 лютого у Ватикані повідомили, що Папа Франциск благословив рекомендацію Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і...

МЕДІА
Prev Next