АКТУАЛЬНО

Першою Божественною Літургією розпочалася духовна мандрівка новоствореної української громади м. Ґент

Вівторок, 26 червня 2018, 11:59
У неділю, 24 червня, в храмі Христа Спасителя у м. Ґент (Бельгія) була відслужена перша Божественна Літургія новоствореної громади Різдва Івана Хрестителя УГКЦ.

Цей історичний та урочистий день надовго залишиться в пам’яті та серцях українців Ґенту й околиць. Так Фландрія збагатилася ще однією українською греко-католицькою громадою. Сприяла цьому та надала місце для богослужіння латинська дієцезія м. Ґент.

Після Божественної Літургії, яку служив о. Іван Данчевський, усіх присутніх запросили до будинку священика. Під час спільної трапези лунали українські пісні. Дитячий сміх утверджував у надії на майбутнє, сльози радості свідчили про глибоку вдячність Богові за цей день.

Окрім новоствореної громади на території Фландрії, північна частина Королівства Бельгії, є ще три українські греко-католицькі громади в м. Антверпен, Ґенк і Лювен.

Повідомив о. Іван Данчевський
за матеріалами www.ugcc.fr


ПУБЛІКАЦІЇ

Мама Наталія Дубчак: «Я віддала свого сина за незалежність України і зробила б це знову». Дню матері присвячується11 травня

У лютому цього року минуло чотири роки, як у Дебальцевому під час наступу російських військ був убитий син пані Наталії Дубчак. Його звали...

МЕДІА
Prev Next