АКТУАЛЬНО

Першою Божественною Літургією розпочалася духовна мандрівка новоствореної української громади м. Ґент

Вівторок, 26 червня 2018, 11:59
У неділю, 24 червня, в храмі Христа Спасителя у м. Ґент (Бельгія) була відслужена перша Божественна Літургія новоствореної громади Різдва Івана Хрестителя УГКЦ.

Цей історичний та урочистий день надовго залишиться в пам’яті та серцях українців Ґенту й околиць. Так Фландрія збагатилася ще однією українською греко-католицькою громадою. Сприяла цьому та надала місце для богослужіння латинська дієцезія м. Ґент.

Після Божественної Літургії, яку служив о. Іван Данчевський, усіх присутніх запросили до будинку священика. Під час спільної трапези лунали українські пісні. Дитячий сміх утверджував у надії на майбутнє, сльози радості свідчили про глибоку вдячність Богові за цей день.

Окрім новоствореної громади на території Фландрії, північна частина Королівства Бельгії, є ще три українські греко-католицькі громади в м. Антверпен, Ґенк і Лювен.

Повідомив о. Іван Данчевський
за матеріалами www.ugcc.fr


ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next