АКТУАЛЬНО

ПМВ і УКУ спільно сформують духовно-формаційні програми для священиків і семінаристів

Понеділок, 04 березня 2019, 13:14
Референт зовнішніх зв’язків Пасторально-міграційного відділу о. Віталій Храбатин зустрівся у Львові з деканом Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету о. д-ром Романом Завійським. Під час робочої зустрічі сторони обговорили співпрацю ПМВ із факультетом УКУ цього року.

Згідно з рішеннями Синоду Єпископів УГКЦ, ПМВ доручено у співпраці з УКУ підготувати програми в рамках постійної священичої формації для щорічних семінарів священиків, які працюють за кордоном, та для спецкурсу місійного служіння для вихованців семінарій УГКЦ.

Філософсько-богословський факультет УКУ має у своїй історії майже півстолітній безперервний досвід, який своїм корінням сягає невтомної праці патріарха Йосифа Сліпого.

Нагадаємо, цього року ПМВ проведе традиційний Спецкурс місійного служіння для семінаристів у червні на теренах Самбірсько-Дрогобицькій єпархії. Духовно-формаційні семінари для священиків пройдуть у травні в Іспанії та в липні в Боснії.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами pmv.ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

20 серпня відзначають 135-ліття від дня народження блаженного Омеляна Ковча20 серпня

20 серпня 1884 року 135 років тому в c. Космач (Косівський повіт на Гуцульщині) у священничій сім'ї народився блаженний священномученик...

МЕДІА
Prev Next