АКТУАЛЬНО

Побачив світ новий «Благовісник» Глави УГКЦ за 2017 рік, який присвячений Блаженнішому Любомирові Гузару

Четвер, 06 вересня 2018, 12:30
Нещодавно в УГКЦ вийшов «Благовісник Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Української Греко-Католицької Церкви 2017 року», який цього разу присвячений постаті Блаженнішого Любомира Гузара. Видання розраховане передусім на богословів — єпископів, священиків, семінаристів тощо. Однак книжка буде цікавою і мирянам, які хочуть знати й читати слово своєї Церкви.

Новий «Благовісник» традиційно містить документи Папи Римського, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького УГКЦ (звернення, послання, проповіді, інтерв’ю тощо), Синоду Єпископів УГКЦ, Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, Східних католицьких єпископів Європи та хроніку подій 2017 року.

Зокрема, у найбільшому за обсягом розділі «Документи Верховного Архиєпископа Києво-Галицького УГКЦ» містяться важливі декрети про заснування Чернівецької єпархії, створення Відділу соціального служіння УГКЦ, іменування о. Андрія Максимовича адміністратором Патріаршої курії, проголошення свята Матері Божої Неустанної Помочі та багато інших.

Доповненням до перелічених матеріалів слугує додаток із кольоровими фотографіями, які ілюструють важливу (але сумну) подію 2017 року — втрату  Верховного архиєпископа-емерита Любомира Гузара та прощання (похорон) у Львові й Києві. «Це єдине видання, в якому вміщено проповіді й промови Глави УГКЦ на похороні Блаженнішого Любомира», — зазначила упорядник і редактор текстів Ірина Голота.

Нагадаємо, що «Благовісник» започаткований як офіційне видання Глави УГКЦ ще світлої пам’яті патріархом Йосифом Сліпим і підтриманий його наступниками. Регулярно (раз на рік) видавати його почав Блаженніший Любомир.

З питань придбання просимо звертатися за тел. +380 66 344 80 31

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Українці Італії помоляться за жертв Голодомору в головному соборі Неаполя та зможуть приступити до мощів св. Януарія 14 листопада

Наближаються холодні листопадові дні, в які ми, українці, спогадуємо і вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Цими...

МЕДІА
Prev Next