АКТУАЛЬНО

Побутова техніка та будівельні матеріали: Філадельфійська архиєпархія УГКЦ допомагає людям, які постраждали від повені на Прикарпатті

П'ятниця, 14 серпня 2020, 09:17
12 серпня Карітас Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ передав допомогу сім’ї у с. Залуква Галицького району, яка постраждала внаслідок повені.

Через негоду в родини Івана та Ганни Глушко загорілася хата. Причина пожежі – замикання електромережі. Загорівся холодильник, далі – кухня, коридор і двері сусідньої кімнати. Того дня у сім’ї сталася трагедія – під час пожежі у своїй кімнаті задихнулася від диму тітка п. Ганни. Вона мешкала разом із подружжям. Жінці було 94 роки.

«Мене в той час не було вдома, я якраз вибігла в магазин за хлібом, – розповідає жінка. – За мною прибіг сусідський хлопець, каже: "Ваша хата горить!". Я бігом додому, а тут – все в диму. Зайшла на веранду, а далі вже не змогла, зі стелі касетони падали. Навіть працівники "швидкої" не змогли зайти до хати, вибивали вікна, але тітку врятувати вже не вдалося».

Сім’я отримала холодильник, газову плиту та будівельні матеріали. Кошти на придбання необхідних речей надала Філадельфійська архиєпархія УГКЦ. Гроші зібрали священники та парафіяни за ініціативи владики Бориса Гудзяка.

Із благословення архиєпископа і митрополита Івано-Франківського владики Володимира Війтишина, родину відвідав синкел соціального служіння Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ та директор Карітасу о. Володимир Чорній. Він підтримав подружжя у непростий для них час і побажав якнайшвидшого відновлення помешкання.

«Повінь завдала значних збитків мешканцям Прикарпаття. Ми, як Церква, реагуємо на потреби людей і щиро вдячні нашим жертводавцям, завдяки яким можемо допомогти постраждалим. Наприклад, за кошти, які нам жертвує Філадельфійська архиєпархія УГКЦ, можемо придбати людям холодильники, пральні машини, газові плити, будівельні матеріали – це вагома допомога, адже вони залишилися без найнеобхіднішої побутової техніки і їм потрібні матеріали для відновлення своїх помешкань», – говорить о. Володимир.

Працівники Карітасу Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ у співпраці з працівниками Архиєпархіального управління продовжують розвозити допомогу людям, які постраждали від паводків.

ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next