АКТУАЛЬНО

Початок беатифікаційного процесу о. Кирила Селецького

Вівторок, 14 липня 2009, 12:58
11 липня 2009 року у Сокалі на Львівщині, у Катедральному храмі святих апостолів Петра і Павла, відбулося урочисте відкриття беатифікаційного процесу Слуги Божого отця Кирила Селецького. Архиєрейську Святу Літургію очолив Правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії Владика Михаїл (Колтун), у співслужінні з Високопреосвященним Владикою Ігорем (Возьняком), Архиєпископом Львівським.
11 липня 2009 року у Сокалі на Львівщині, у Катедральному храмі святих апостолів Петра і Павла, відбулося урочисте відкриття беатифікаційного процесу Слуги Божого отця Кирила Селецького. Архиєрейську Святу Літургію очолив Правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії Владика Михаїл (Колтун), у співслужінні з Високопреосвященним Владикою Ігорем (Возьняком), Архиєпископом Львівським. Після Божественної Архиєрейської Літургії була розпочата I-ша сесія трибуналу. На початку сесії канцлер Сокальсько-Жовківської єпархії о. Роман Синицький пояснив усім присутнім суть і значення зібрання, а також зачитав документ Конгрегації у справах святих про дозвіл на початок процесу та Декрет скликання трибуналу. Опісля Єпископ Сокальсько-Жовківський Михаїл (Колтун) оголосив початок беатифікаційного процесу Слуги Божого о. Кирила Селецького, а також вручив декрети обраним членам трибуналу. Після вручення декретів Владика Михаїл, с. Маркіана Василишин, Постулятор даної справи, та обрані члени трибуналу склали присягу. Після закінчення заходів у м. Сокалі відбувся молебень до Пресвятої Богородиці у селі Жужеляни, де було посвячено таблицю на могилі отця Кирила.

http://www.radiovaticana.org/ucr/Articolo.asp?c=302147

ПУБЛІКАЦІЇ

Хрещення – початок християнського життя, нове народження з води і Духа10 квітня

У 47-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно про важливе» Глави УГКЦ продовжив роздуми про сутністю Таїнств Христової...

МЕДІА
Prev Next