АКТУАЛЬНО

Полтавські греко-католики з нагоди Міжнародного дня захисту дітей організували свято у центрі реабілітації

П'ятниця, 01 червня 2018, 11:39
31 травня у Полтавському реабілітаційному центрі для дітей з органічним ураженням нервової системи пройшли святкові заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей.

Організатори — волонтери БФ «Карітас Полтава-Всесвіт», молодіжна спільнота «Українська молодь — Христові» та сестри-монахині ЧСВВ.

Розпочалася святкова ініціатива молитвою-благословенням. Медичний капелан отець Максим Кролевський спільно з дітьми, батьками та медиками помолився молебень та поблагословив усіх присутніх святою водою.

На думку медичного душпастиря, хоч саме свято досить часто пов’язують з приверненням уваги громадськості до питань захисту прав дітей в Україні та їхнього добробуту, все залежить від того, яким змістом ми наповнюємо цей день:

— Праця з дітками, особливо тими, які потребують нашої особливої уваги, мала би бути системною та постійною. Першочергово їм усім потрібна наша любов та увага.

Сестри-монахині Маркелла Венгер та Дія Загурська, ЧСВВ, разом з Лілією Семкович та Христиною Будзович організували для дітей майстер-клас.

Дівчата з полтавської молодіжної спільноти «Українська молодь — Христові» розповідають, що така праця з дітками у медичному закладі приносить їм багато досвіду та радості:

— Бачимо, що майстер-класи дуже гарно впливають на дітей, вони стають рухливі та активні, вчаться долати труднощі та комплекси.

На завершення святкування кожний з учасників отримав солодкий подарунок.

Слід зазначити, що кошти на купівлю солодощів для дітей УМХівці отримали з організацій та проведень благодійних ярмарків у Полтаві.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав на Папському Синоді мужньо і правдиво говорив про війну в Україні19 жовтня

Актом мужності та правди Євангелія було названо синодальну промову Глави і Отця Блаженнішого Святослава. Прямим текстом він говорить, що...

МЕДІА
Prev Next