АКТУАЛЬНО

Померла с. Йосафата Марія Ситар, СНДМ

Середа, 28 липня 2010, 15:06
Сестри Служебниці з сумом повідомляють, що 28 липня 2010 року у м. Львовіпісля важкої хвороби відійшла з цього світу по вічну нагороду с. Йосафата Марія Ситар, СНДМ, на 26 році життя і 9 чернечого покликання.
Сестри Служебниці з сумом повідомляють, що 28 липня 2010 року у м. Львовіпісля важкої хвороби відійшла з цього світу по вічну нагороду с. Йосафата Марія Ситар, СНДМ, на 26 році життя і 9 чернечого покликання. 28 липня    19:00 Парастас у монастирі Сестер Служебниць (вул. Пасічна, 8) 29 липня    10: 00 Панахида у монастирі Сестер Служебниць (вул. Пасічна, 8)                     12:00 Божественна Літургія в церкві св. Онуфрія                                Похорон у с. Малехів Львівської обл.

Біографія

С. Йосафата Марія Ситар народилася 03 серпня 1984 року у с. Сілець Львівської області у побожній християнській родині Івана Ситара та Ірини з роду Пелех. Мала двох братів, із яких о. Ніканор Ситар є ієромонахом Чину Святого Василія Великого. У 2001 році, закінчивши із золотою медаллю загальноосвітню школу, вступила до Згромадження Сестер Служебниць. Як богопосвячена особа, с. Йосафата відзначалася побожністю, жертвенністю, любов’ю, готовністю допомогти та послужити. Усі, кому доводилося із нею спілкуватися, запам’ятали її доброту, радість та любов до життя. Сестра Йосафата була всебічно обдарованою особою, творчою, гарно катехизувала дітей та молодь, проводила літні табори. Із 2005 року с. Йосафата навчалася у Українському Католицькому Університеті. Від імені с. Йосафати Сестри Служебниці висловлюють щиру подяку усім, хто своєю молитвою чи лептою допомагав боротися за її життя у час важкої хвороби.

Повідомили Сестри Служебниці

ПУБЛІКАЦІЇ

Padre bike, чи незвичайна відпустка звичайного священника22 червня

Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з греко-католицьким священником із Саскатуну (Канада), військовим капеланом отцем Іваном Нагачевським....

МЕДІА
Prev Next