АКТУАЛЬНО

Понад 120 шкільних портфеликів «Карітас-Київ» передав дітям

Субота, 31 серпня 2019, 09:15
«Вкотре "Карітас–Київ" провів акцію "Шкільний портфелик". Портфелі, зошити, пенали, кольорові олівці, ручки, маркери, ножиці, лінійки, набори для малювання, кольоровий папір і багато іншого шкільного приладдя отримали понад 120 учнів», – повідомляє о. Роман Сиротич, директор «Карітас-Київ».

Усе це допомагали придбати небайдужі кияни та благодійники. До акції «Шкільний портфелик» долучилися також і організації, щоби зробити приємні подарунки дітям. Й ось можемо сказати, що цього року акція була без сумніву успішною.

В акції «Шкільний портфелик» взяли участь і долучилися допомогою ДТЕК «Київські електромережі», ЕПАМ, Українська біржа благодійності, ІТ-компанія, приватні благодійники й інші. Кілька років поспіль не оминає акцію наш партнер МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ.

Шкільне приладдя роз’їхалося до родин, які найбільше цього потребують. Серед них діти вимушених переселенців, із багатодітних родин, діти захисників України, діти з малозабезпечених родин, діти з інвалідністю.

Частину портфелів із необхідними канцтоварами отримали учні в Києві. Акція триває – шкільні портфелики ще отримають на Фастівщині та Житомирщині. Загалом понад 120 осіб.

«Ми щиро вдячні всім, хто долучився до акції. Завдяки Вам ми всі разом змогли зібрати до школи понад 120 дітей віком від 6 до 17 років. Дякуємо усім благодійникам, які дарують щастя потребуючим. Запрошуємо до співпраці та служіння людям, які цього найбільше потребують», – підсумовує о. Роман Сиротич, директор «Карітас-Київ».  

Пресслужба Карітас-Київ

ПУБЛІКАЦІЇ

Розп’яття, вмите небесними сльозами, і самотній Папа на порожній площі28 березня

Редакційний директор Vaticannews про образи, знаки та слова молитви за світ, яку звершив Папа, випрошуючи закінчення пандемії....

МЕДІА
Prev Next