АКТУАЛЬНО

Понад чотириста вірних Бучацької єпархії взяли участь у єпархіальному з’їзді Апостольства молитви

Понеділок, 08 липня 2019, 13:27
У день Найсвятішого Серця Христового в Бучацькому монастирі отців василіан відбувся єпархіальний з’їзд Апостольства молитви Бучацької єпархії «Покликані Богом».

Божественну Літургію очолив владика Іриней Білик. Із ним співслужили: протоігумен провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоан Школик, ЧСВВ, ієромонахи та ченці монастирів провінції, а також пресвітери, відповідальні за провід Апостольства молитви в деканатах Бучацької єпархії.

У своєму душпастирському слові владика наголосив на важливій увазі Папи Франциска до цієї спільноти, яка присутня у ста країнах світу. Єпископ зазначив, що ця спільнота у своїй посвяті становить молитовний рупор Святішого Отця. «Святкуючи сьогоднішнє свято Серця Христового, ми запрошені в особливий спосіб довіритись Ісусові, у покорі і простоті прийняти Його любов і свідчити про дію Божого милосердя в сучасному світі», - підкреслив проповідник.

Після Божественної Літургії відбулося освячення води, спільна світлина, обід для всіх прочан і конференція на тему «Значення молитви в пошуках щастя людини», яку виголосив о. Прокопій Лотоцький, ЧСВВ. Відтак розпочався Молебень до Серця Христового, віднова посвяти та приймання нових членів в Апостольство молитви.

На завершення протоігумен висловив подяку владиці за уділення дияконських свячень, а ігумен Бучацького монастиря о. Теодор Нагорняк, ЧСВВ, та парох і координатор Апостольства молитви в Бучацькій єпархії о. Йосафат Фітель висловили вдячність отцям і всім членам Апостольства молитви за їхню жертовність і розвиток.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://osbm.in.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next