АКТУАЛЬНО

Понад п’ятдесят таборів упродовж двадцяти років провела молодіжна християнська організація «Агапе» Коломийської єпархії

Вівторок, 09 липня 2019, 15:31
Для членів молодіжної християнської організації «Агапе» Коломийської єпархії літній християнський табір для дітей та молоді цього літа став ювілейним. Двадцять років поспіль агапівці допомагають молоді не лише цікаво провести літній час, а й ближче пізнати Бога.

За свою історію товариство провело понад п’ятдесят таборів, в яких було вишколено близько тисячі осіб. Участь у таборах брали як місцеві діти, так і з центральних та східних областей України. В основному на літньому дозвіллі порушувалися християнська, екологічна та національна теми. За цей час до роботи з молодими парафіянами було залучено біля двадцяти священників-духівників, а також психологів, екологів, працівників Горганського національного заповідника, спортсменів, працівників освіти та культури.

Цікавим є той факт, що діти таборовиків із 2000-х років також продовжують традицію таборування зі спільнотою «Агапе». Спільно зі своїми наставниками діти здобувають практичні навички з куховаріння, вчаться орієнтуватися у різних місцевостях, беруть участь в екскурсіях, грають ігри й співають християнські пісні. Утім, основну увагу в таборах приділяють молитві та катехизації, адже це є важливою умовою доброго виховання.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kolugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next