АКТУАЛЬНО

Понад 30 кілометрів щодня долають паломники з Хмельницького до Зарваниці

П'ятниця, 13 липня 2018, 10:11
Уже п’ятий день триває паломництво вірних Хмельницького деканату до Зарваниці. Відстань від Хмельницького до Марійського духовного центру 155 кілометрів. Щодня паломникам доводиться долати близько 30 кілометрів.

Дорогою до них щоразу приєднуються місцеві мешканці, доїжджають вірні з Хмельницького. Зараз вони подолали більше половини шляху. Як каже духовний провідник паломників о. Іван Данкевич, щодня їх гостинно зустрічають місцеві парафіяни, забезпечуючи побут і нічліг. Разом із вірними йдуть 10 священиків. Щоранку вони відправляють Божественну Літургію, а дорогою провадять молитви, співають духовні пісні, сповідають. Під час такої молитовної подорожі люди відчувають духовну трансформацію. За словами о. Івана, п’ять днів паломництва замінюють роки проповідей і навчань.

Колона прочан Хмельницького деканату з благословення Архиєпископа і Митрополита Василя (Семенюка) вирушила до Зарваниці 9 липня по завершенні Божественної Літургії у хмельницькому катедральному храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ. До Зарваниці паломники планують прийти в суботу, 14 липня.

Західне бюро «Живого ТБ»

ПУБЛІКАЦІЇ

Українці Італії помоляться за жертв Голодомору в головному соборі Неаполя та зможуть приступити до мощів св. Януарія 14 листопада

Наближаються холодні листопадові дні, в які ми, українці, спогадуємо і вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Цими...

МЕДІА
Prev Next