АКТУАЛЬНО

Посол України в Австралії відвідав громаду УГКЦ на Водохреща

Четвер, 26 січня 2017, 12:59
22 січня в катедрі Петра й Павла, що в Північному Мельбурні (Австралія), відбулося урочисте освячення води. Цього року громада мала радість приймати Посла України в Австралії Миколу Кулініча з дружиною, які взяли участь у декількох зустрічах та святкуваннях

Після освячення води гості з України разом із парафіянами розділили святковий обід. В обіді з послом також взяли участь почесний консул України в Австралії Валерій Ботте з дружиною.

Увечері напружений графік посла продовжило громадське Водохреща та пікнік у Квін Парк у передмісті Мельбурна, на якому було більше як 250 людей. Духовенство УГКЦ та православної Церкви ще раз поблагословили воду. На святі співав катедральний хор. Пікнік відвідали численні об’єднання українців Вікторії.

“Усі вихідні панувала атмосфера єдності в українській громаді Австралії, єдності з Україною та українцями Австралії”, – прокоментував владика Петро (Стасюк), Єпарх Мельнбурнської єпархії УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: Ісус Христос – Бог чи людина?23 січня

У 36-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над третім членом «Символу віри»: «Він...

МЕДІА
Prev Next