АКТУАЛЬНО

Гурт «P&P Quintet» львівського гарнізонного храму запрошує на вечір духовного співу з нагоди п’ятиріччя заснування колективу

Вівторок, 15 грудня 2020, 08:52
Про це на своїй фб-сторінці повідомив настоятель гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла о. Тарас Михальчук. Вечір духовного співу від «P&P Quintet» матиме назву «В тиші» і відбудеться 24 грудня (початок о 19:30) у львівському гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла.

Переглянути вечір духовної музики можна буде і на фб-сторінці храму.

«Для нас важливо підбити певні підсумки і відзначити особливий час для нашого квінтету гарнізонного храму. Адже в цей час минає п’ять років, відколи вони дебютували в нас у храмі із молитовним співом, а саме супроводом вечірні напередодні свята Святого Миколая. І для нас цей концерт — це насамперед можливість подякувати Богові, що п’ять років ми є разом із квінтетом.  Щоб зберегти інтригу, не можу відкривати всього, що відбуватиметься цього вечора, але вже зрозуміло, що тим, хто буде слухати і дивитися онлайн чи наживо, ця подія запам’ятається на все життя», – розповів отець Тарас Михальчук.

Керівник і баритон акапельного квінтету Василь Гнипюк прихилив завісу репертуару концерту: «Подія називається «У тиші», бо це найкраще характеризує задум концерту і взагалі нашу музику. Колядувати ми не будемо, пролунає лише дві колядки. Загалом це буде музика для душі».

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://velychlviv.com

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю про блудного сина01 березня

Нехай Великий піст буде для кожного з нас часом покаяння і навернення, плодом якого стане радість зустрічі, обіймів Бога Отця. Сьогодні на...

МЕДІА
Prev Next