АКТУАЛЬНО

Працівники БФ «Карітас СДЄ» вчилися методу мотиваційного діалогу

Понеділок, 17 грудня 2018, 12:04
А з 12-14 грудня 2018 р у БФ «Карітас СДЄ» пройшло навчання, яке готує до проведення терапевтичної і профілактичної роботи на основі мотиваційного діалогу.

У цьому навчання взяли участь терапевти та працівники Карітасу, а також ЗРЦ «Назарет». У навчанні взяло участь 20 осіб, представляючи різні сфери соціальної, лікувальної та благодійної діяльності Центру. Заняття проводив  д-р Кшиштоф Осташевський з Інституту психіатрії та неврології в Варшаві.

Семінар проходив у дуже добрій атмосфері. Робота лекцій та семінару супроводжувалися великою прихильністю учасників, які задавали багато питань та розширили свої навички, навчившись за власним досвідом. Навчальна зустріч - це можливість подумати про способи спілкування не лише із  пацієнтами, а й із власними дітьми, подружжям та іншими близькими людьми.

Наприкінці вишколу о. Ігор Козанкевич, директор БФ «Карітас СДЄ УГКЦ»,  подякував польським експертам з Польщі, за роботу і вручив подячні грамоти від владики Ярослава Приріза.

Довідка. У профілактичній роботі з молоддю з групи ризику та в терапевтичній роботі з наркозалежними дуже корисним інструментом є метод мотиваційного діалогу, розроблений Вільямом Р. Міллером і Стівеном Ролліком. Коротко він може бути описаний як спосіб спілкування (розмови), що веде до стимулювання або зміцнення в молодій людині (пацієнта) внутрішньої мотивації до зміни через дослідження та подолання своїх амбівалентних почуттів і ставлення до його ризикованої поведінки (наркоманії). Цей метод успішно використовується в Польщі та інших країнах ЄС у профілактичній роботі з молодими людьми, які випадково або проблемно використовують психоактивні речовини та в терапевтичній роботі з наркозалежними. Результати оціночних досліджень свідчать про дуже хороший прийом цієї методики підлітками та дорослими пацієнтами та перспективну ефективність цього методу.

Уляна Яжик, прес – служба БФ «Карітас»


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона07 серпня

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

МЕДІА
Prev Next