АКТУАЛЬНО

Працівники єпархіальних структур УГКЦ навчалися в Івано-Франківську

Середа, 17 жовтня 2018, 10:02
Завдяки підтримці БФ «Реновабіс» та Інституту лідерства та управління Українського католицького університету в Івано-Франківську пройшов практичний тренінг «Управління проектами». У ньому взяли участь працівники економічних відділів структур УГКЦ. Навчання тривало впродовж трьох днів – від 15 до 17 жовтня.

Семінар організовано з метою покращити працю в команді та правильно і належно працювати з проектами.

Загалом участь у тренінгу взяли двадцять п’ятеро працівників із восьми єпархій та церковних структур України. Івано-Франківську архиєпархію представляли працівники фінансового відділу.

У червні в Івано-Франківську вже відбувалася І частина цього семінару. Тоді сертифікат та необхідні управлінські знання отримали дев’ятнадцятеро осіб з п’яти єпархій та двох архиєпархій України.

 «Вважаю такі зустрічі корисними та необхідними. Ми всі живемо в дуже динамічному світі, а тому такі семінари покликані допомогти усім нам швидше та якісніше в ньому орієнтуватися, а також якісно покращити нашу працю у довірених нам структурах», – сказав референт фінансового відділу Івано-Франківської архиєпархії Маркіян Букатчук.

Семінар, що завершується сьогодні, в майбутньому продовжиться черговими робочими блоками.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next