АКТУАЛЬНО

Працівники клініки св. Луки зробили подарунок студентам з нагоди Міжнародного дня студента

П'ятниця, 22 листопада 2019, 11:12
Протягом двох днів 18-19 листопада в Лікувально-діагностичному центрі св. Луки, що в Івано-Франківську студенти мали можливість безкоштовно пройти обстеження в лікаря-офтальмолога.

Таку акцію вирішили провести з нагоди Міжнародного дня студента. Окрім того кожен охочий в ці дні також міг перевірити зір зі знижкою в 50%.

Усім, хто виявив бажання взяти участь у цьому, провідні спеціалісти клініки перевірили зір на новітніх апаратах та дали консу.

Пригадуємо, що Лікувально-Діагностичний центр св. Луки Івано-Франківського архиєпархіального управління діє в Івано-Франківську з 2014 р. Протягом цього часу медзаклад регулярно надає пільгові та безкоштовні медичні послуги для малозабезпечених осіб, учасників АТО та інших соціально-незахищених верств населення. Окрім того, клініка тісно співпрацює з івано-франківським міським центром соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Дивосвіт» та «Центром соціальної реабілітації та діагностики».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next